KONST / Litografier / Trämapp 16635376

nr 1663 5376

Trämapp

10 litografier, Sven Göran Svensson. Signerad S-G-Son, "10 guds bud", bladets mått: 64x45 cm, oramad

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 december 2024
kl 18:11:06

2/12 17:45:59 1      Vinnande bud